قاب T5 ماتریکس II هشت تایی
قاب T5 ماتریکس II هشت تاییقاب T5 ماتریکس II هشت تاییقاب T5 ماتریکس II هشت تایی

قاب T5 ماتریکس II هشت تایی

گیزمن آکواریستیک (جیسمن)

توضیح کوتاه

برای بیشتر مردم نگهداری از آکواریوم یک علاقه درونی است که به واسطه آن می توانند به دنیای رنگارنگ زیر آب بخصوص در آکواریوم های آب شور دسترسی پیدا کنند. رنگ ها و رفتار های شگفت انگیزی که تماما از دل طبیعت بیرون آمده است. یکی از بهترین و خاصترین راه ها برای ارائه هر چه بهتر این زیبایی در آکواریوم استفاده از سیستم نورپردازی ماتریکس II است که آخرین تکنولوژی ممکن برای نورپردازی را در اختیار شما قرار می دهد. این مجموعه می تواند دامنه کاملی از نورهای مورد نیاز آکواریوم شما به کمک مدل های مختلف لامپ های فلورسنت T5 تولید کرده و تمامی نیاز های آبزیان شما را برطرف نماید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
8955 8 x 39 Watt - - - - نا موجود
8956 8 x 54 Watt - - - - نا موجود
8957 8 x 80 Watt - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 8 x 39 Watt 8 x 54 Watt 8 x 80 Watt
توان 312 watt 432 watt 640 watt
ارتفاع 45 mm 45 mm 45 mm
عرض 435 mm 435 mm 435 mm
طول 950 mm 1250 mm 1550 mm
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی
شرکت سازنده Giesemann aquaristic Giesemann aquaristic Giesemann aquaristic
نوع استفاده خارجی خارجی خارجی

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

زیباترین و قویترین سیستم نورپردازی آکواریوم در دنیا


برای بیشتر مردم آکواریوم یک علاقه مندی درونی و ذاتی است. دنیای رنگارنگ زیر آب با حرکت های بسیار آرام و زیبا دقیقا نمایش دهنده تکه ای از طبیعت درون خانه شما است. از مهمترین المان های نمایش دهنده زیبای هر آکواریوم در حقیقت میزان و نوع نوری است که برای روشنایی آکواریوم خود انتخاب می کنید که در این خصوص سیستم نورپردازی MATRIXX II می تواند بهترین انتخاب باشد. این سیستم می تواند تمامی نیاز های شما را بر طرف کرده و به شما اجازه استفاده از دامنه وسیعی از لامپ های T5 را می دهد و شما با ترکیب رنگ های مختلف می توانید شرایط متفاوت نورپردازی را در آکواریوم خود شبیه سازی نمایید.

سیستم های نورپردازی بسیار متنوعی در طول این سال ها به بازار عرضه شده است اما با تمام این وجود مشخص است که دامنه نورهای تولید شده توسط لامپ های T5 دارای گستره وسیعی بوده و می تواند به بهترین شکل ممکن تمامی نیاز های نوری انواع مرجان ها را در یک آکواریوم مرجانی فراهم کند. از طرف دیگر سرعت رشد و ظاهر مرجان ها در این سیستم نورپردازی بسیار قابل قبول تر سیستم های نورپردازی دیگر است.

سیستم های پیشرفته نورپردازی T5 همانند MATRIXX II این قابلیت را دارند که بتوانند آکواریوم هایی با ارتفاعی حدود ۸۰ سانتیمتر را با تولید حرارتی به مراتب کمتر از لامپ های متال هالید نورپردازی نمایند و از طرف دیگر به سادگی با تغییر چیدمان و ساختار لامپ ها به شما امکان دسترسی به طول موج های متنوعی را خواهند داد.

بخش رفلکتور یا بازتابدهنده نور در این سیستم نورپردازی دارای بالاترین بازدهی در بازتاب نور تولید شده می باشد. طراحی بسیار خاص به همراه مواد صیقلی خاص بکار رفته در ساخت این صفحات امکان بازتاب نور را تا ۹۹.۸ درصد برای شما فراهم می کند که در این حالت شما می توانید از تابش کامل نور تولید شده به سمت آکواریوم خود مطمئن شوید.

تکنولوژی بکار رفته در ساخت لامپ های T5 این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید از بالاترین بازده نوری سیستم در دماهای بالا نیز بهرمند شوید. در تکنولوژی های قدیمی تر از جمله T8 اصولا بالاترین بازده نوری تنها در دمای تا ۲۵ درجه سانتیگراد حاصل می شود.

تحقیقات جدید انجام شده توسط متخصصین شرکت Giesemann نشان می دهد که دمای بهینه برای کارکرد مناسب لامپ های T5 در حدود ۳۵ درجه سانتیگراد است. در طراحی مدل های ۴ تایی و ۶ تایی این سیستم نورپردازی از یک سیستم خنک کننده بدون فن استفاده شده که به شما اطمینان خواهد داد تا لامپ ها در بهینه ترین دمای ممکن به کار خود ادامه دهند و در سیستم های ۸ تایی هم دو فن بدون صدا در بالای پنل قرار داده شده تا امکان کنترل کامل خودکار دما فراهم شود.


منبع

سایت Giesemann aquaristic

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت