کیت تست مس

توضیح کوتاه

تست مس سالیفرت یک تست بسیار دقیق برای اندازه گیری مقادیر بسیار پایین مس محلول در آب آکواریوم است. این تست همزمان با سادگی استفاده دارای دقت بالایی است. اصولا از مس در آکواریوم های فقط ماهی جهت درمان انواع بیماری های پوستی و انگل ها استفاده می شود. اما باید توجه داشت که مقادیر بالای مس برای آبزیان بسیار خطرناک است و حتی در مقادیر پایین هم می تواند باعث مرگ انواع بی مهرگان شود و نباید در آکواریوم های مرجانی قابل اندازه گیری باشد. از این کیت تست می توانید برای اندازه گیری مقدار مس قبل و بعد از استفاده در آکواریوم های قرنطینه برای درمان کمک بگیرید و میزان مس لازم را به دقت اضافه کنید. همچنین از این کیت می توانید برای اندازه گیری مقدار مس موجود در آب شهری و یا آب شیرین استفاده شده در آکواریوم خود کمک بگیرید. این تست برای استفاده در آکواریوم های آب شور و شیرین مناسب است و به کمک آن می توانید تا ۵۰ تست را در بازه ۰.۰۵ تا ۲ میلی گرم در لیتر را اندازه گیری نمایید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
9102 - - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

مالتی تست مس

● آب شهری ممکن است به صورت طبیعی دارای مقادیر بالایی از مس باشد و توصیه می‌شود به صورت دایمی تست شود
● کیت تست سالیفرت حساسیت و دقت بالایی ارایه می‌کند و مس محلول یا ترکیبی ضعیف را در pH 7.5 تا 9 اندازه گیری می‌کند.
● قابل استفاده برای آب شور و آب شیرین
● ترکیبات پیچیده مس فقط به صورت نسبی و نه کاملا قابل شناسایی هستند.

روش استفاده:

● 2 میلی لیتر از آب نمونه را به ظرف اضافه کنید.
● 5 قطره از معرف مس را اضافه کرده و 5 ثانیه ظرف را به آرامی بچرخانید.
● 10 دقیقه صبر کنید. ممکن است در بعضی از داروهای حاوی مس از مقادیر بسیار پایین مس استفاده شده باشد و لازم باشد تا 20 دقیقه صبر کنید. در صورتی که شک دارید میزان مس را در 10 و 20 دقیقه مقایسه کنید و بالاترین میزان را در نظر بگیرید.
● برای به دست آوردن غلظت مس، ظرف تست را روبه‌روی خود نگه دارید. قست سفید رنگ جدول رنگ را دقیقا در مقابل یک سمت ظرف تست قرار دهید و از سمت مخالف به آن نگاه کنید.آبی کم رنگ، روشن‌تر از میزان 0.1 میلی گرم تقریبا 0.05 در نظر گرفته می‌شود.
رنگ بین دو ستون رنگ میزانی بین آن دو مقدار را نشان می‌دهد.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت