کیت تست مواد ارگانیک

توضیح کوتاه

بعضی از اجزاء ارگانیک و فنول ها در آب آکواریوم های آب شور و شیرین وجود دارد که می تواند بر روی کیفیت آب تاثیر داشته باشد. اصولا اینگونه مواد به سادگی توسط اسکیمر و یا فیلتراسیون بیولوژیک و همچنین کربن فعال قابل حذف نیستند. این مواد اصولا به سختی از آب حذف می شوند و می توانند تاثیرات بسیار مخربی بر روی کیفیت آب داشته باشند. این کیت تست می تواند میزان این اجزاء را در آب آکواریوم شما اندازه گیری نماید. تعداد تست های قابل انجام توسط این کیت بستگی به میزان آلودگی آب در نمونه های مورد آزمایش دارد.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
9103 - - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این تست می تواند میزان آلودگی های موجود در آب آکواریوم شما را که توسط مجموعه ای از فنل ها و مواد ارگانیک به وجود می آید مشخص کند. برخی از این آلودگی را حتی توسط اسکیمر های قوی و کربن فعال نیز قابل حذف نیستند و تنها از طریق تعویض آب می تواند میزان آنها را در آب آکواریوم کاهش داد.

این تست می تواند در انواع آکواریوم های آب شور و شیرین مورد استفاده قرار بگیرد.
راهنمای استفاده

  • به کمک سرنگ ۵ میلی لیتری موجود ۴ میلی لیتر از آب نمونه را در هر دو ظرف آزمایش بریزید.
  • یکی از ظرف های نمونه را در سمت راست و دیگری را در سمت چپ قرار دهید.
  • به ظرف نمونه سمت راست ۳ قطره از بطری Org-1 را اضافه کرده و برای ۵ ثانیه ظرف را به صورت دورانی تکان دهید. برای مدت ۱۵ دقیقه صبر کنید.
  • به ظرف نمونه سمت راست یک قطره از Org-2 را اضافه کرده به مدت ۱۰ ثانیه آن را به صورت دورانی تکان دهید و برای ۲۰ ثانیه صبر کنید.
  • هر دو ظرف آزمایش را در مقابل یک صفحه سفید قرار دهید و به ظرف نمونه سمت راست یک قطره دیگر از Org-2 را اضافه کنید و ظرف را برای مدت ۱۰ ثانیه به صورت دورانی تکان دهید و تا زمانی که رنگ نمونه به رنگ زرد تبدیل شد کار را ادامه داده و تعداد قطره ها را شمارش کنید.

حال در صورتی که قطره ها کمتر از ۳ قطره بود نشان دهنده میزان آلودگی آب پایین است و در صورتی که ۴ قطره برای تغییر رنگ لازم بود نشان دهنده میزان متوسط آلودگی و ۵ قطره و بیشتر نشان دهنده میزان بالای آلودگی در آب آکواریوم شما است.

توجه

  • دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
  • برای مصرف خوراکی مناسب نمی باشد.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت