متریال بیولوژیک زنده (لایف بیو فیل)
متریال بیولوژیک زنده (لایف بیو فیل)متریال بیولوژیک زنده (لایف بیو فیل)

متریال بیولوژیک زنده (لایف بیو فیل)

آکوافارست

توضیح کوتاه

این محصول یک مدیای فیلتراسیون بیولوژیک طبیعی است. مجموعه ای از باکتری های موثر در چرخه نیتروژن به صورت کامل بر روی سطح مواد این محصول کشت داده شده و به بلوغ رسانده شده است. این مواد می تواند به شکل بسیار موثری در فرایند فیلتراسیون و تکمیل چرخه نیتروژن در آکواریوم شما تاثیر گذار باشد و بهترین مدیای بیولوژیک برای راه اندازی و پایداری بیولوژیک در یک آکواریوم تازه راه اندازی شده است. خاصیت اصلی این محصول وجود باکتری های زنده در داخل مدیای بیولوژیک می باشد. این به دین معنا است که شما می توانید با قرار دادن این مدیا در ساختار فیلتراسیون آکواریوم خود به سرعت چرخه نیتروژن را تشکیل داده و نیازی به صبر کردن جهت تکمیل چرخه نیتروژن ندارید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
9168 1200 ml - - - - نا موجود
9169 5000 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این مواد می تواند به شکل بسیار موثری در فرایند فیلتراسیون و تکمیل چرخه نیتروژن در آکواریوم شما تاثیر گذار باشد و بهترین مدیای بیولوژیک برای راه اندازی و پایداری بیولوژیک در یک آکواریوم تازه راه اندازی شده است. خاصیت اصلی این محصول وجود باکتری های زنده در داخل مدیای بیولوژیک می باشد.راهنمای استفاده

لازم است این محصول در سامپ و در محلی با وجود جریان آب بسیار موثر قرار داده شود. هر ۱۰۰۰ میلی لیتر از این محصول می تواند برای آکواریومی با ظرفیت ۴۰۰ لیتر بکار گرفته شود. پیشنهاد می شود که با توجه به شرایط آکواریوم هر ۶ هفته یکبار ۱۰ تا ۲۰ درصد این مواد با مواد جدید جایگزین گردد.

منبع

سایت Life Bio Fil

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت