مکمل کامل پودری باکتریایی (کر باکتر)

مکمل کامل پودری باکتریایی (کر باکتر)

تونز

توضیح کوتاه

این محصول یک ترکیب استثنایی از مجموعه کاملی از ارگانیسم های فعال در خصوص تصفیه آب است که فرمولاسیون آن به صورت تخصصی برای ایجاد تاثیر موثر در پاکسازی فضای محیط های آکواریوم در آکواریوم های آب شور و شیرین با ایجاد یک تعادل باکتریایی کامل آماده شده است. این محصول یک مکمل ایدهآل برای راه اندازی تخصصی انواع آکواریوم ها با ساختار مختلف فیلتراسیون بر اساس فیلترهای بیولوژیک یا پروتئین اسکیمرها است. به صورت تخصصی می توان از این محصول در آکواریوم های آب شور برای ایجاد یک بیوتوپ و رسیدن به شرایط پایدار در مدت زمان کوتاه استفاده کرد. همچنین در آکواریوم های در حال کار که دارای فقر کلونی های باکتریایی مفید هستند این محصول می تواند بسیار موثر بوده و ساختار و کلونی های لازم را تشکیل دهد. به صورت کلی استفاده از این محصول می تواند ساختار باکتریایی و بیلوژیکی در آکواریوم شما را بهبود بخشیده و به شکل موثر و چشم گیری در کاهش جلبک ها و رسوبات و ضایعات به شما کمک نماید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
14191 40 ml (1.33 oz.) - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

باکتری نظافت آکواریوم (Care Bacter)

این محصول حاوی مجموعه کاملی از باکتری های مفید است که از بستر های پایه دریایی و یا رودخانه ای به صورت خشک تهیه شده و به شما در تمیز و پایدار نگهداشتن محیط های آکواریوم در آکواریوم های آب شور و شیرین کمک می کند.


نتایج استفاده از این محصول

 • کاهش موثر جلبک های مزاحم و جلبک های سبز شناور با افزایش باکتری های مفیدی که در رقاب با جلبک ها قرار می گیرند.
 • کاهش میزان نیترات و فسفات با افزایش باکتری های مصرف کننده این مواد که در نهایت این باکتری های نیز توسط مرجان ها به عنوان غذا مصرف شده و یا بعد از مرگ توسط پروتئین اسکیمر از سیستم خارج می شوند.
 • دریافت منابع غذایی طبیعی توسط ماهی ها و مرجان ها. این باکتری ها می توانند منابع غذایی مفید و طبیعی را در اختیار ماهی ها و مرجان ها قرار دهند و در کاهش احتمال بیماری در ماهی ها موثر باشد.
 • آکواریوم شما بعد از استفاده از این محصول تمیز تر به نظر می رشد زیرا جدای کاهش میزان جلبک ها این محصول در تجزیه سریعتر باقی مانده غذاها و ضایعات نیز موثر است.

ویژگی های این محصول

 • بدون وجود باکتری های بیماری زا برای محیط های آکواریومی و انسان ها.
 • بدون وجود هیچگونه ماده سمی.
 • بدون خطر در صورت استفاده بیش از حد.
 • این محصول برای مصارف انسانی مناسب نمی باشد.

نحوه استفاده

اولین دوره مصرف

پیشنهاد می شود از یک دوز بالا برای حمله سریع به تمامی آلودگی ها در آکواریوم استفاده شود. در این صورت می توانید تاثیر سریع و مناسب این محصول را در آکواریوم خود مشاهده کنید.

 • برای آکواریوم هایی با ظرفیت ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ لیتر می توانید ۱۰ میلی لیتر (۴ قاشق اندازه گیری که به همراه محصول ارائه شده است.) از این پودر را به صورت هفتگی برای مدت دو هفته استفاده کنید.
 • برای آکواریوم هایی با ظرفیت ۱۰۰ تا ۵۰۰ لیتر می توانید ۵ میلی لیتر (۲ قاشق اندازه گیری) از این پودر را به صورت هفتگی برای مدت دو هفته استفاده کنید.
 • برای آکواریوم هایی با ظرفیت ۳۰ تا ۱۰۰ لیتر می توانید ۲.۵ میلی لیتر (۱ قاشق اندازه گیری) را به صورت هفتگی برای مدت دو هفته استفاده کنید.

استفاده نرمال بعد از اولین دوره مصرف

 • برای آکواریوم هایی با ظرفیت ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ لیتر می توانید ۲.۵ میلی لیتر (۱ قاشق اندازه گیری که به همراه محصول ارائه شده است.) از این پودر را به صورت هفتگی برای مدت دو هفته استفاده کنید.
 • برای آکواریوم هایی با ظرفیت ۳۰ تا ۵۰۰ لیتر می توانید ۱.۲۵ میلی لیتر (نصف قاشق اندازه گیری) را به صورت هفتگی برای مدت دو هفته استفاده کنید.

نکته

در زمان اضافه کردن این محصول به آکواریوم پیشنهاد می شود که برای مدت ۱۰ دقیقه فیلتر های فیزیکی را از مدار خارج کرده و در آکواریوم های آب شور پروتئین اسکیمر را خاموش کنید.

این محصول را به صورت مستقیم به آب آکواریوم اضافه کنید.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت