پروتئین اسکیمر

توضیح کوتاه

این اسکیمر یک اسکیمر بسیار پیشرفته و کوچک با کارایی بسیار بالاست که با توجه به فضای کمی که اشغال می کند بازده بسیار خوبی داشته و بیشترین میزان کف را تولید و از آب جدا می کند. این اسکیمر می تواند آکواریوم شما به سطح جدیدی ارتقاع داده و برای استفاده در آکواریوم های بسیار حرفه ای تپه مرجانی با مرجان های SPS مناسب است. این اسکیمر دارای یک سیستم پیشرفته گردش آب و هواست و به راحتی به کمک حرکت آب تمامی جرم های ایجاد شده در محل خروجی کف ها را به صورت خودکار تمیز می کند. تنظیم این اسکیمر به دلیل شرایط خاص نمایش کف ها و گردش آب درون آن بسیار ساده است. می توانید از این اسکیمر در یک آکواریوم فقط ماهی با ظرفیت ۱۸۰۰ لیتر، در یک آکواریوم مرجانی با مرجان های نرم و مرجان های LPS با ظرفیت ۱۲۰۰ لیتر و در یک آکواریوم مرجانی با مرجان های SPS با ظرفیت ۶۰۰ لیتر استفاده کنید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
5536 C-Skim 1800 - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

قابلیت های این محصول

  • تزریق کارآمد هوا با دبی ۸۰۰ لیتر در ساعت
  • سیستم شستشوی خودکار گلوگاه
  • دریچه مشاهده وضعیت کف
  • دارای بازدهی بسیار بالا
  • قابلیت استفاده به صورت مستقل و یا در داخل سامپ


کاهش طولانی مدت و موثر آلودگی ها

آزمایش ها نشان می دهد که در طول مدت استفاده از این محصول تاثیرات بسیار قابل توجهی بر روی کاهش سطح آلاینده های آب قابل اندازه گیری است و میزان BOD و COD در آب آکواریوم به شدت کاهش پیدا می کند.


سیستم خودکار شستشوی گلوگاه اسکیمر

تجربه نشان می دهد باقی ماندن مواد ارگانیک بر روی گلوگاه اسکیمر می تواند بر روی عملکرد آن تاثیر گذار باشد و میزان تولید کف را بین ۳۰ تا ۴۰ درصد کاهش می دهد. سیستم شستشوی خودکار بکار رفته در این اسکیمر با ایجاد یک اسپری جت آب بر روی دیواره داخلی گلوگاه اسکیمر تمامی مواد چسبیده شده را جدا کرده و به همراه کف های موجود از آب خارج می کند.


نمایش میزان و سطح کف

یک پنجره با طراحی و ساختار مناسب در بخش جلویی کاپ اسکیمر به شکلی طراحی و قرار داده شده است که در تمام مدت بدون جذب مواد آلاینده امکان دید مناسب از سطح کف را در گلوگاه اسکیمر در اختیار شما قرار دهد.
طراحی آرگونومیک

طراحی آرگونومیک، فشرده و مستطیل شکل اسکیمر به شما امکان استفاده از آن در شرایط مختلف و در فضاهای متفاوتی را می دهد. این اسکیمر به راحتی در داخل و کنار سامپ و به صورت خارجی قابل استفاده است و در هر دو حالت بهترین بازدهی ممکن را خواهد داشت.


برای چه آکواریوم هایی مناسب است

این موضوع بیشتر به میزان گردش آب کلی شما در آکواریوم وابسته است اما می توان با توجه به تست های انجام شده بر روی سه دسته آکواریوم در آزمایشگاه های Red Sea به نتایچ زیر رسید.کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت