محلول ضد فسفات (فسفات ای)

محلول ضد فسفات (فسفات ای)

برایتول آکواتیکس

توضیح کوتاه

یک محلول مناسب برای حذف فسفات از تمامی انواع آکواریوم های دریایی فقط ماهی یا تپه مرجانی. این محصول فورا بعد از اضافه شدن به آب آکواریوم با فسفات ترکیب شده و باعث حذف آن از آب می شود. این محصول هیچگونه آسیبی به بی مهرگان و مرجان ها نمی رساند. این محصول با قدرتی ۵۰ درصد بیشتر محصولات مشابه می تواند برای حذف فسفات در مقادیر بسیار بالای آب نیز استفاده شود. فرمول این محصول توسط دانشمندان اقیانوس شناسی تهیه و تکمیل شده است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
6119 250ml - - - - نا موجود
6120 500ml - - - - نا موجود
6121 2L - - - - نا موجود
6122 20L - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 250ml 500ml 2L 20L
حجم 250 ml 500 ml 2000 ml 20000 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی بلی بلی
مناسب برای آب شور بلی بلی بلی بلی
شرکت سازنده Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics Brightwell Aquatics

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

راهنمای استفاده

ممکن است در ساعت های اول استفاده از این محصول آب آکواریوم کدر و شیری رنگ شود که این موضوع موقتی بوده و به مرور زمان از بین خواهد رفت.

مقدماتی

به کمک یک تستر دقیق و کالیبره شده فسفات مقدار دقیق این ماده در آب آکواریوم خود را اندازه گیری نمایید. این محصول را در محل ورودی بخش فیلتراسیون فیزیکی و یا پروتئین اسکیمر ها به آب آکواریوم اضافه کنید. می توانید ۵ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۷۶ لیتر به صورت روزانه برای کاهش ۱ میلی گرم در لیتر فسفات در نظر بگیرید. می توانید این دوز را برای پایین نگهداشتن دائمی میزان فسفات به صورت هفتگی استفاده کنید.

پیشرفته

به کمک تست دقیق میزان افزایش فسفات را در آب آکواریوم خود در طول هفته و یا روز بدست آورید. هر ۱ میلی لیتر از این محصول می تواند میزان فسفات را در هر ۱۵ لیتر به مقدار ۱ میلی گرم در لیتر کاهش دهد. بعد از مشخص شدن میزان افزایش می توانید به صورت روزانه و یا هفتگی از این محصول برای حذف تمام فسفات تولید شده در آب آکواریوم خود استفاده کنید. برای گرفتن نتیجه مناسب حتما لازم است این ماده در محل ورودی فیلتراسیون فیزیکی و یا پروتئین اسکیمر ها به آب تزریق شود.

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت