AF ویتالیتی

توضیح کوتاه

یک مکمل غذایی مناسب برای انواع مرجان ها شامل ویتامین های مورد نیاز آنها شامل ویتامین های A، B، C و D. این مکمل به افزایش میزان رنگ و مقاومت مرجان ها در برابر بیماری ها و انگل ها کمک خواهد کرد. این مکمل می تواند به بازسازی و ترمیم بخش های آسیب دیده مرجان بعد از یک دوره بیماری و یا جابجایی کمک نماید. میزان مصرف در نظر گرفته شده برای آکواریوم هایی با میزان مرجان بسیار زیاد و در حال رشد و است و برای آکواریوم های تازه و با میزان مرجان کم باید نصف این مقدار برای شروع در نظر گرفته شده و به تدریج با رشد و ازدیاد مرجان ها میزان مصرف را افزایش دهید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7477 10 ml - - - - نا موجود
7478 50 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 10 ml 50 ml
حجم 10 ml 50 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
شرکت سازنده Aquaforest Aquaforest

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

یک مکمل غذایی مناسب برای انواع مرجان ها شامل ویتامین های مورد نیاز آنها. این مکمل به افزایش میزان رنگ و مقاومت مرجان ها در برابر بیماری ها و انگل ها کمک خواهد کرد. این مکمل می تواند به بازسازی و ترمیم بخش های آسیب دیده مرجان بعد از یک دوره بیماری و یا جابجایی کمک نماید.

در استفاده از مکمل های غذایی مثل ویتامین ها همیشه به این موضوع توجه داشته باشید که اصولا این مواد به راحتی توسط اسکیمر ها، ازن ها و یا زغال های اکتیو از سیستم حذف می شوند و استفاده دوره ای و مداوم از آنها ضروری می باشد.

این محصول حاوی انواع ویتامین های A, B1, B2, B6, B12, C, D3, E و K3 می باشد.

راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید ۱ قطره از آن را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به صورت یک روز درمیان استفاده نمایید. توجه داشته باشید بهترین زمان برای تغذیه مرجان ها بعد از خاموشی کامل تمامی بخش های سیستم روشنایی آکواریوم است. برای تغذیه بهتر مرجان های مورد نظر می توانید مقدار مناسب برای آکواریوم خود را به همراه مکمل های دیگر درون یک ظرف کوچک ریخته و با مقدار کمی از آب آکواریوم مخلوط نمایید و بعد از آن مخلوط را به کمک سرنگ مخصوص تغذیه مرجان ها و یا یک پیپت بر روی مرجان های مورد نظر بریزید.

توصیه می شود این محصول به همراه AF Amino Mix مورد استفاده قرار بگیرد.

منبع

سایت Aquaforest AF Vitality

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت