ای اف انرژی

توضیح کوتاه

این محلول به شکل موثری بر روی رشد مرجان ها و سرعت بخشیدن به فرایند رشد کمک می کند. این محصول حاوی امگا ۳، امگا ۶، انواع اسید های چرب، عناصر سازنده و خاص در فرایند رشد و همچنین غذای بسیار غنی و مناسب برای انواع مرجان ها و بی مهرگان دریایی مشابه است. این محصول از برخی از گونه های خاص زئوپلانکتون ها به همراه آمینو اسید ها، ویتامین ها و کربوهیدرات های مناسب برای مرجان ها تهیه شده است. در ترکیبات این محصول هیچ مقداری از فسفات و نیترات یافت نمی شود. از طرف دیگر این محصول در کاهش میزان سولفات مس نقش داشته که می تواند باعث افزایش میزان جلبک های زوگزانتلا در بافت مرجان های سخت پلیپ کوچک SPS شده و باعث افزایش رنگ آنها شود. میزان مصرف در نظر گرفته شده برای آکواریوم هایی با میزان مرجان بسیار زیاد و در حال رشد و است و برای آکواریوم های تازه و با میزان مرجان کم باید نصف این مقدار برای شروع در نظر گرفته شده و به تدریج با رشد و ازدیاد مرجان ها میزان مصرف را افزایش دهید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7479 10 ml - - - - نا موجود
7480 50 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 10 ml 50 ml
حجم 10 ml 50 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
شرکت سازنده Aquaforest Aquaforest

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محلول به شکل موثری بر روی رشد مرجان ها و سرعت بخشیدن به فرایند رشد کمک می کند. این محصول حاوی امگا ۳، امگا ۶، انواع اسید های چرب، عناصر سازنده و خاص در فرایند رشد و همچنین غذای بسیار غنی و مناسب برای انواع مرجان ها و بی مهرگان دریایی مشابه است. این محصول از برخی از گونه های خاص زئوپلانکتون ها به همراه آمینو اسید ها، ویتامین ها و کربوهیدرات های مناسب برای مرجان ها تهیه شده است. در ترکیبات این محصول هیچ مقداری از فسفات و نیترات یافت نمی شود. از طرف دیگر این محصول در کاهش میزان سولفات مس نقش داشته که می تواند باعث افزایش میزان جلبک های زوگزانتلا در بافت مرجان های سخت پلیپ کوچک SPS شده و باعث افزایش رنگ آنها شود.

راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید زمانی که سیستم روشنایی آکواریوم شما به صورت کامل خاموش شده است (در طول شب) به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم ۱ قطره از این محلول را به صورت روزانه استفاده نمایید.

توصیه می شود که این محصول به همراه AF Build مورد استفاده قرار بگیرد و به هیچ عنوان بیش از دوز لازم مصرف نشود.

محصولات مرتبط

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت