ای اف بیلد

توضیح کوتاه

این محصول به مرجان در جذب سریع تر کلسیم و کربنات های مورد نیاز برای ساخت ساختار اسکلتی آن کمک می کند. ساختار اصلی این محلول ین های ویژه ید، کربنات و کلسیم است. این محصول همچنین می تواند در اصلاح میزان pH در آب آکواریوم و همچنین افزایش شفافیت آب نقش داشته باشد. از طرف دیگر این محصول می تواند باعث کاهش رشد جلبک های مویی و همچنین مانع از رشد پاتوژن جلبک سبز آبی می شود. میزان مصرف در نظر گرفته شده برای آکواریوم هایی با میزان مرجان بسیار زیاد و در حال رشد و است و برای آکواریوم های تازه و با میزان مرجان کم باید نصف این مقدار برای شروع در نظر گرفته شده و به تدریج با رشد و ازدیاد مرجان ها میزان مصرف را افزایش دهید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7481 10 ml - - - - نا موجود
7482 50 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مدل 10 ml 50 ml
حجم 10 ml 50 ml
مناسب برای آکواریم های تپه مرجانی بلی بلی
شرکت سازنده Aquaforest Aquaforest

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول به مرجان در جذب سریع تر کلسیم و کربنات های مورد نیاز برای ساخت ساختار اسکلتی آن کمک می کند. ساختار اصلی این محلول ین های ویژه ید، کربنات و کلسیم است. این محصول همچنین می تواند در اصلاح میزان pH در آب آکواریوم و همچنین افزایش شفافیت آب نقش داشته باشد. از طرف دیگر این محصول می تواند باعث کاهش رشد جلبک های مویی و همچنین مانع از رشد پاتوژن جلبک سبز آبی می شود.

راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید در طول شب و زمانی که تمامی چراغ های آکواریوم شما خاموش است ۱ تا ۳ قطره از این محصول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به صورت روزانه استفاده نمایید.

توصیه می شود این محصول به همراه AF Energy مورد استفاده قرار بگیرد.

منبع

سایت Aquaforest AF Build

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت