غذای باکتری پیشرفته پرو اف

غذای باکتری پیشرفته پرو اف

آکوافارست

توضیح کوتاه

این محصول حاوی تمامی مواد لازم محلول برای رشد انواع باکتری ها است که به صورت اختصاصی برای باکتری های موثر در روش باکتریایی پروبیوتیک درگیر هستند. بعد از اضافه کردن این محصول باکتری ها به سرعت در آب آکواریوم شما شروع به رشد کرده و تمامی مواد مضر حاصل از فرایند چرخه نیتروژن مثل نیترات و فسفات را به مواد بیولوژیک دیگر تبدیل می کنند. در نتیجه تمامی این مواد به ساختارهای قابل حذف توسط پروتئین اسکیمر ها و یا مواد قابل جذب توسط مرجان ها و دیگر آبزیان فیلتر کننده مثل انواع صدف های بزرگ تبدیل می شوند. شما در طول این فرایند می توانید به منبع سرشار و مناسبی از مواد غذایی طبیعی برای آبزیان ساکن در یک آکواریوم مرجانی دسترسی پیدا کنید.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7506 10 ml - - - - نا موجود
7507 50 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول حاوی تمامی انواع مواد لازم محلول برای رشد انواع باکتری ها است که به صورت اختصاصی برای باکتری های موثر در روش باکتریایی پروبیوتیک درگیر هستند. بعد از اضافه کردن این محصول باکتری ها به سرعت در آب آکواریوم شما شروع به رشد کرده و تمامی مواد مضر حاصل از فرایند چرخه نیتروژن مثل نیترات و فسفات را به مواد بیولوژیک دیگر تبدیل می کنند. در نتیجه تمامی این مواد به ساختارهای قابل حذف توسط پروتئین اسکیمر ها و یا مواد قابل جذب توسط مرجان ها و دیگر آبزیان فیلتر کننده مثل انواع صدف های بزرگ تبدیل می شوند. شما در طول این فرایند می توانید به منبع سرشار و مناسبی از مواد غذایی طبیعی برای آبزیان ساکن در یک آکواریوم مرجانی دسترسی پیدا کنید.


توصیه می شود که این محصول به همراه ProBioS به صورت همزمان استفاده شود.

راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید ۱ قطره از آن را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریم به صورت روزانه به آن اضافه نمایید.

محصولات مرتبط

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت