پروبیو F

توضیح کوتاه

مواد مناسب برای پروش باکتری های پروبیوتیک که در کاهش میزان فسفات و نیترات موثر هستند. همچنین این محصول می تواند در گسترش سطح bacterioplankton ها که یکی از منابع اصلی غذای انواع مرجان ها محسوب می شود در آب آکواریوم بسیار موثر باشد. این محصول می تواند جایگزین روش ها و متد های مختلفی مثل استفاده از شکر و سرکه شود. این محصول به عنوان یک مدیا برای باکتری های روش پروبیوتیک عمل می کند. استفاده از این محصول به خصوص در آکواریوم های بسیار کوچکی که امکان استفاده از انواع پلیمر های فیلتراسیون در آنها وجود ندارد پیشنهاد شده است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
7508 25 g - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

مواد مناسب برای پروش باکتری های پروبیوتیک که در کاهش میزان فسفات و نیترات موثر هستند. همچنین این محصول می تواند در گسترش سطح bacterioplankton ها که یکی از منابع اصلی غذای انواع مرجان ها محسوب می شود در آب آکواریوم بسیار موثر باشد. این محصول می تواند جایگزین روش ها و متد های مختلفی مثل استفاده از شکر و سرکه شود. این محصول به عنوان یک مدیا برای باکتری های روش پروبیوتیک عمل می کند. استفاده از این محصول به خصوص در آکواریوم های بسیار کوچکی که امکان استفاده از انواع پلیمر های فیلتراسیون در آنها وجود ندارد پیشنهاد شده است.راهنمای استفاده

برای استفاده از این محصول می توانید ۱ قاشق مخصوص از آن را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به صورت روزانه استفاده نمایید.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

منبع

سایت Pro Bio F

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت