منابع زندگی دریایی (لایف سورس)
منابع زندگی دریایی (لایف سورس)منابع زندگی دریایی (لایف سورس)

منابع زندگی دریایی (لایف سورس)

آکوافارست

توضیح کوتاه

تمامی المان ها و عناصر موجود در این محصول از آب های تمیز اقیانوس آرام و در اطراف فیجی و ۱۰۰ درصد از منابع طبیعی برداشت شده است. این محصول یک ساختار بافری عالی برای پرورش ساختار های میکروبیولوژی در آکواریوم های آب شور می باشد. ایجاد و حفظ پایداری عناصر بیولوژیک کلید اصلی در پرورش و نگهداری از مرجان ها است. به کمک این محصول خواهید توانست به یک منبع طبیعی از ترکیبات و مواد معدنی مناسب برای مرجان ها دقیقا مشابه ساختار موجود در محیط طبیعی آنها دسترسی پیدا کنید. همچنین این محصول برای رشد جلبک ها و ارگانیسم های موجود در انواع ساختار های رفیجیوم گیاهی و DSB نیز مناسب است.

اشتراک مطلب

لیست قیمت

کد مدل توضیحات قیمت (تومان) تخفیف بن دریافتی اطلاع بده
9171 500 ml - - - - نا موجود
9172 1000 ml - - - - نا موجود

مـــــشـــخـــصـــات

مــــــوارد مـــرتــــبــــــط

اطـلاعـات تـکمـیـلـی

توضیحات

این محصول یک ساختار بافری عالی برای پرورش ساختار های میکروبیولوژی در آکواریوم های آب شور می باشد. ایجاد و حفظ پایداری عناصر بیولوژیک کلید اصلی در پرورش و نگهداری از مرجان ها است.راهنمای استفاده

پیشنهاد می کنیم که از کمترین مقدار ممکن از این محصول در طول هفته اول استفاده کنید و تنها ۱۰ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۱۰۰ لیتر از آب آکواریوم به آن اضافه کنید. برای اینکه بتوانید از ترکیب مناسب آن با آب و دردسترس قرار گرفتن مرجان ها در آکواریوم خود مطمئن شوید بهتر است آن را در مقابل محلی با جریان بسیار زیاد به آب تزریق کنید. این محصول دارای مقادیر زیادی از انواع مواد معدنی و مواد مغذی که به آکواریوم شما وارد می شود و کمی کدورت در آب بعد از استفاده از این محصول طبیعی است.

منبع

سایت Life Bio Fil

کــلــمات کـلیــدی

نظـرات کاربـران

شما نیز می توانید نظر خود را در اینجا ثبت کنید.

متن نظر شما:
ثــــبــــت